01.03.2012 11:10   |   События
Автор: Наталия Казакова

Косулі найбільше настраждалися цієї зими

Косулі найбільше настраждалися цієї зими

КИЇВ. 1 березня. АМН. Цьогорічна зима найбільшої шкоди завдала диким косулям. Про це на прес-конференції повідомив головний спеціаліст управління мисливського господарства Держагенства лісових ресурсів України Микола Мироненко. 

"В зимовий період косулі лягають на землю на відпочинок, прогрібаючи собі сніг. За цьогорічної зими, тварини не могли прогребти таку велику кількість снігу і лягали прямо на кучугури. Від цього найслабкіші особини заробили пневмонію. У тварин ця хвороба розвивається близько місяця, тобто у кінці березня ми побачимо, скільки козуль ми вже втратили. Але це природа – слабкіші мусять загинути", - розповів М. Мироненко.

Источник: АМН
Комментарии (0)


Поделиться:Партнеры:

© Информационное агентство Медицинские Новости, 2011.
Все права защищены.

В соответствии со статьей 26 Закона Украины “Об информационных агентствах”, право собственности на продукцию информационного агентства охраняется действующим законодательством Украины. Цитирование, копирование отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации АМН возможно при условии ссылки на АМН. Для интернет-изданий гиперссылка обязательна. Ответственность за несоблюдение установленных Законом требований относительно содержания рекламы на сайте несет рекламодатель.

bigmir)net TOP 100