07.05.2019 15:35   |   

Майже три чверті випадків кору в Європі зафіксовані в Україні

КИЇВ. 7 травня. АМН. Спалах кору в Європі може затьмарити торішні показали, так як, протягом лише двох місяців 2019 року, за даним Всесвітньої організації охорони здоров'я, в Європі налічується щонайменше 34 тисячі інфікованих, і майже три чверті з них були зафіксовані в Україні.

Так, по даним організації, в Україні за перші два місяці року кором заразилося понад 25 тис. осіб.

На сьогодні ВООЗ повідомляє про 13 смертей в результаті спалаху кору в 42 країнах Європейського регіону.

Крім смертей в Україні, смертельні випадки в результаті хвороби були зафіксовані в Румунії та Албанії.

"Якщо заходи у відповідь на спалах не будуть вчасними і всеосяжними, вірус пошириться серед більшої кількості вразливих людей і потенційно пошириться в інших країнах в регіоні і за його межами", - йдеться в заяві ВООЗ.

"Будь-яка можливість повинна використовуватися для вакцинації сприйнятливих дітей, підлітків і дорослих", - наголосили в організації.

Згідно ВООЗ, вакцинація від кору є єдиним способом попередити захворювання.

Источник: АМН
Комментарии (0)


Поделиться:Партнеры:

© Информационное агентство Медицинские Новости, 2011.
Все права защищены.

В соответствии со статьей 26 Закона Украины “Об информационных агентствах”, право собственности на продукцию информационного агентства охраняется действующим законодательством Украины. Цитирование, копирование отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации АМН возможно при условии ссылки на АМН. Для интернет-изданий гиперссылка обязательна. Ответственность за несоблюдение установленных Законом требований относительно содержания рекламы на сайте несет рекламодатель.

bigmir)net TOP 100