Ольга Завгородня:
журналіст
Про мене
Професія: журналіст

Про мене:


10.01.2012 16:16

Говорять, людина являє собою те, що вона їсть. Проте, це зовсім не означає, що якщо хтось полюбляє куряче стегенце, він обросте пір’ям та почне квохкати. Мова про більш глибокі процеси.

10.01.2012 13:46

Здоровими народжуються. Але, протягом життя, рідко коли стають. Найчастіше ми просто шкодимо своєму здоров'ю. І мова не тільки про шкідливі звички, їжу і поганий спосіб життя. Справа у ставленні до свого здоров'я.

10.01.2012 13:30

Не має значення, хороша у нас країна чи погана. Має значення те, як ми ставимося до життя. Тому що у високорозвинених країнах люди так само, як і у нас, скаржаться на пенсії, величезні податки і погану владу. Немає місця на землі, де жити добре всім. Але є люди, яким добре жити скрізь.1

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100