Ольга Завгородня:
10.01.2012 13:30

Живемо, як уміємо. А чи вміємо жити?

Живемо, як уміємо. А чи вміємо жити?

У нашій країні всі живуть добре. По декілька разів на день відкривають нові амбулаторії, перинатальні центри та виділяють гроші на черговий медичний проект. Послухати голови з екрана телевізора - так ми взагалі одна з лідируючих країн світу. Ось тільки лідируємо ми не в тому, про що так люто кричать по всіх усюдах.

Насправді, мені здається, кожен живе так, як хоче жити. Чому при величезній нестачі житла, вулицями столиці ходять іногородні громадяни? Чому при нестабільній економічній ситуації, молоді люди створюють сім'ї і заводять дітей? Чому при поганому житті пенсіонерів, деяким з них все-таки живеться добре, хоч фінансові асигнації, які виділяє країна, у всіх однакові?

Не має значення, хороша у нас країна чи погана. Має значення те, як ми ставимося до життя. У високорозвинених країнах люди так само, як і у нас, скаржаться на пенсії, величезні податки і погану владу. Немає місця на землі, де жити добре всім. Але є люди, яким добре жити скрізь.

Ставтеся до життя позитивно, не створюйте собі зайвих проблем. Навіть якщо трапилася біда, знайдіть у ній світлу сторону, і все відразу стане набагато легше. І не хворійте :).

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100