Ольга Завгородня:
10.01.2012 13:46

Як залишатися здоровим

Як залишатися здоровим

Здоровими народжуються. Але, протягом життя, рідко коли стають. Найчастіше ми просто шкодимо своєму здоров'ю. І мова не тільки про шкідливі звички, їжу і поганий спосіб життя. Справа у ставленні до свого здоров'я.

"Я хворію" - найпоширеніша фраза під час погіршення стану здоров'я. А варто було б говорити "я лікуюся", тому як саме ця фраза налаштовує організм на швидке одужання.

Коли цілий день просидівши на роботі за комп'ютером, ми сідаємо вдома на диван і вмикаємо телевізор - чи не шкодимо ми собі? Можливо, організм віддячив би нам хорошим самопочуттям, якби ввечері ми займалися йогою для хребта і мріяли для душі?

Важлива складова здоров'я - профілактика. Упаковка вітамінів двічі на рік ще не кому не шкодила, а от від застуди рятувала багатьох.

Для того, щоб організм залишався здоровим, є ще один простий секрет. Потрібно просто любити себе. Бо любити - означає дбати, що є головним складовом здорового життя.

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100