Ольга Завгородня:
10.01.2012 16:16

Ми те, що ми їмо

Ми те, що ми їмо

Говорять, людина являє собою те, що вона їсть. Проте, це зовсім не означає, що якщо хтось полюбляє куряче стегенце, він обросте пір’ям та почне квохкати. Мова про більш глибокі процеси.

Коли ми вживаємо багато овочей та фруктів, організму одразу стає легше. Відчуття легкості, завжди хороший настрій, правильна перистальтика. Проте, якщо вживати занадто багато рослинних продуктів, почне сіктися волосся та ламатимуться нігті, адже організму не вистачатиме білку.

Так само з м’ясом. Воно багате на білок, тож від нього скоріше ростуть м’язи, стимулюється обмін речовин, організм сповнюється енергією. Але велика кількість такого продукту призводить до запорів, тяжкості в шлунку та дефіциту худоби : ).

Про велику кількість вуглеводів мова не йди взагалі. Але можна дозволяти собі хліб з висівками, макарони з твердих сортів пшениці, мед та чорний шоколад.

Одним словом, необхідно вживати помірну кількість їжі різного походження. Об’єм пустого шлунку людини становить приблизно 500 мілілітрів. При заповненні він здатний розтягуватись аж до 4 літрів, проте нормою вважається лише 1л. Тож бажано вживати за один прийом їжі не більше 500-1000 грам.

Пам’ятайте, їмо для того, щоб жити, а не навпаки. Продукти харчування - лише спосіб отримати поживні речовини для активного життя. Тож не варто робити з їжі культ.

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100