Ольга Завгородня:
11.03.2012 21:04

Правильний догляд – здорове волосся

Правильний догляд – здорове волосся

З приходом весни людський організм прокидається від «зимової сплячки», прискорюється обмін речовин, робота жирових залоз. Для жінок остання загрожує несвіжістю волосся і щоденним миттям. Але, на жаль, не кожна з нас знає, до якого типу належить її волосся і як правильно за ними доглядати. Отже, існують три основних типи волосся.

Жирний. Характеризується інтенсивною сальністю волосся вже через декілька годин після миття, а не на наступний день, як вважає більшість. Тож будьте обережні, відносячи свої волосся до цього типу. Шампуні для жирного волосся є найбільш активними і повністю змивають природну змазку з волосся. Щоденне миття таким шампунем дуже просто може пересушити, особливо на кінцях, де харчування і так не вистачає. Жирне волосся рідко буває тонким, тож якщо у вас вони легкі та пухнасті хоч іноді, навряд чи вони жирні. Якщо ж ваше волосся дійсно відноситься до даного типу, то має сенс звернутися до дерматолога і вирішити проблему на медичному рівні.

Сухий. Волосся досить довго (протягом 3-4 днів) не покривається жиром біля коріння. Але сухі кінці (особливо при значній довжині) зовсім не вказують на приналежність вашого волосся до сухого типу. Зволожуючі і живильні шампуні, розроблені саме для даного типу, можуть трохи обтяжувати волосся. Тому, якщо в цілому волосся нормальне, але сухе на кінцях, найкраще зволожувати його локально, тобто тільки там, де це дійсно необхідно. Для цього, зазвичай, використовують незмивні зволожуючі сироватки, спреї та гелі для сухих і посічених кінчиків.

Нормальний. Це очевидна відсутність будь-яких проблем. Коріння волосся помірно жирне, кінчики не дуже сухі. В даному випадку краще всього використовувати шампуні з позначкою «підходить для щоденного застосування» і мити голову в міру необхідності.
Незалежно від типу волосся потрібно пам'ятати, що шампунь необхідно періодично змінювати, бо його дія послаблюється в результаті звикання. Так само бажано користуватися різноманітними оновлюючими масками, які служать своєрідною «швидкою допомогою» для волосся. Але застосовувати їх можна не частіше 1-2 разів на тиждень і в жодному разі не можна наносити на коріння волосся.

При правильно підібраному засобі для догляду за волоссям ви завжди будете виглядати надзвичайно, не залежно від типу і структури вашого волосся. Тож обирайте правильний підхід і будьте красивими цієї весни.

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100