Ольга Завгородня:
13.03.2012 13:19

СНІД є. Чи нема??

СНІД є. Чи нема??

Сьогодні думки щодо існування вірусу імунодефіциту людини і синдрому набутого імунодефіциту, мають бівалентні полюси.
Багато хто вважає, що хвороби, яка спричинила епідемію у багатьох країнах світу та викликала смерть мільйонів людей, просто не існує. Що дивно: таку думку мають не лише "кухонні дилетанти", а й світові вчені.

"СНІД - типовий приклад того, як термін може стати хворобою. Коли ми скажемо, що СНІДу немає і перестанемо сплачувати його існування з коштів платників податків, він зникне ", - Чарлі Томас, професор біохімії, Гарвардський університет, Університет Джона Хопкінса.

"Якщо загальноприйнята теорія вірна, і СНІД дійсно викликається вірусом імунодефіциту людини,
то повинні бути наукові факти, що підтверджують цю теорію.Таких фактів немає", - Кері Малліс, біохімік, лауреат Нобелівської премії 1993 року.

"Проблема СНІДу надумана. З таким же успіхом можна було вигадати синдром набутого ранкового кашлю і шукати вірус, що його викликає", - Мелісса Гарднер, професор вірусології, Вільний університет Амстердама.

Приблизно такі ж аргументи наводять і пересічні особистості, мовляв я не знаю людей, що мають ВІЛ, а навіть якщо і знаю, то ніхто не довів, що людина померла саме від імунодефіциту, а не від супутніх захворювань.

Хотілося б думати, що хвороби справді нема, що всі будуть здорові і помруть своєю смертю. Проте статистика – річ уперта: за останні 25 років в Україні від СНІДу померло 25 тисяч осіб. Тобто щороку ми втрачаємо тисячу близьких і рідних, і це від одного лише СНІДу. І боротися зі смертю простими доводами ніяк не виходить. Нажаль.

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100