Ольга Завгородня:
14.03.2012 09:29

Про мою бабуню та часті хвороби

Про мою бабуню та часті хвороби

Чи задумувались ви коли-небудь, чому одні люди хворіють дуже часто й на різні хвороби, а інші лише раз на рік переносять легку застуду?

Ось, наприклад, моя бабуся. Все життя вела правильний, здоровий спосіб життя. Майже не вживала алкоголь, ніколи не палила, часто дотримувалась дієтичного харчування, робила фізичні вправи. І що в результаті? У свої 60 вона має віз та невеликий причеп усіляких болячок, починаючи тиском і закінчуючи болем у нозі. Усе, що між мозком та ногами в неї також болить, майже кожний орган! Звісно, не одночасно, але тільки-но їй варто вилікувати щось одне, як починає боліти щось інше. І бабуся днями бігає по лікарням, витрачаючи гроші на медикаменти та цукерки лікарям. Розмовляючи з бабунею, я помітила одну тенденцію: вона увесь час жаліється та говорить про те, що, мабуть, вже скоро помре.

Є у мене й інша бабуся, їй 70. Живе вона у сільській місцевості, днями й ночами працює на городі, бо сусіди засміють, що земля "гуляє" ( той фактор, що бабуся хоче нагодувати своєю картоплею не тільки родину, а й усі сусідів, я опускаю). Іноді, після тяжкого дня на городі, бабуся любить випити чарку та заїсти чимось жирненьким та дуже калорійним. І від такого життя болить у бабусі всього-на-всього спина (і та через довге стояння з сапою на городі).

Я це ось до чого. Розумні люди говорять, що самонавіювання багато дає. І якщо людині є чим зайнятись у житті, окрім своїх хвороб, є заради чого жити, то на захворювання у людини просто не вистачатиме часу. Тож, можливо, для того щоб рідше хворіти, треба вносити у своє життя багато цікавого та корисного, натхненно працювати, присвячувати час улюбленим справам та частіше проводити час з коханими людьми. Звичайно, це не панацея і випадки бувають різні, але якщо хвороба знатиме, що у вас на неї немає часу, вона приходитиме рідше.

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100