Наталія Казакова:
12.03.2012 11:56

Ми інколи забуваємо любити своє життя

Ми інколи забуваємо любити своє життя

Чи вміємо ми цінувати життя? Чи вміємо ми любити себе, не лише, як красиву оболонку, а і, як живий організм, який потребує догляду і дбайливого ставлення?  Ми ніколи не задумуємося про те, чому наші батьки так оберігають нас. Насправді, лише мати може зрозуміти цінність людського життя. Цінність того, чому вона дала життя: виносила в турботі, народила в стражданнях, виховала у постійному хвилюванні.


Лише мати розуміє ціну життя, бо, з року в рік споглядає, як росте, розвивається, розквітає організм, у який вона вселила часточку своєї душі…

І ось, дитина виростає, їй стає все цікаве. Вона віддаляється від сім’ї. Знайомиться з новими друзями, не завжди із позитивними. Починає наслідувати їхні звички. Пробує спиртне, наркотики. Стає дратівливою, нестримною, неслухняною. Потроху нівечить своє життя і не лише своє… Але, згодом розуміє, що помилялася. Жалкує. Просить вибачення у батьків, а інколи – і не просить…
Проходять роки…  І починається.

-Ой, мамо, ти забула прийняти ліки! Я знаю гарного лікаря – він порадить! Не хвилюйся, все буде добре…

І ми дивуємося, чому у неньки так часто болить серце…

 Болить тому, що його майже не лишилося. Частинку доньці, частину – синові. «Так хочеться про всіх подбати. А внуки – які ж вони вже дорослі. Хоч-би ні у яку біду не влізли…»
Варто б про себе подбати, та ніколи – тут стільки важливіших справ!

-Поховали ми маму… Якою ж доброю вона була. Як любила усіх, як оберігала!
 
Усіх любила, шанувала. Окрім себе. Оберігала усіх окрім свого здоров’я.

Шануйте своє здоров’я! Бо лише здоровими ви зможете зробити щасливими своїх рідних.

 

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100