Юліана Матусова:
14.03.2012 12:02

Для того, щоб розпізнати інсульт, потрібно знати зовсім небагато

Для того, щоб розпізнати інсульт, потрібно знати зовсім небагато

Іноді, по просторах інтернету, гуляє дуже цікава і навіть вкрай корисна інформація. І якщо вона, здатна допомогти хоча б одній людині, не важливо, випадково чи навмисно, така інформація повинна поширюватися. Ясна річ, що всім цікавіше читати різноманітні демотиватори і безглузді жарти, але, я впевнена, що кожен просто зобов'язаний знати про те, як можна допомогти людині зберегти життя. Прочитайте це, хоча б заради найближчих.

ЯК ВСТАНОВИТИ ІНСУЛЬТ:

Під час відпочинку на природі, моя подруга спотикнулась і впала - вона завірила всіх, що з нею все добре (друзі наполягали на виклику швидкої допомоги) і що вона просто спотикнулась об камінь, бо ще не звикла до свого нової взуття. Друзі допомогли їй обтруситися і протягнули нову тарілку з їжею. Мері продовжувала насолоджуватися відпочинком, не дивлячись на те, що вона здавалася трохи стривоженою. Пізніше зателефонував Чоловік Мері і повідомив усім, що його дружину забрали в лікарню - (в 6:00 вечора Мері не стало). Під час пікніка у неї трапився інсульт. Якби її друзі знали ознаки інсульту, може, Мері була б з нами сьогодні.
Щоб прочитати цю інформацію потрібно витратити всього хвилину часу ...
Лікар невролог заявив, що якби він міг дістатися до потерпілого протягом трьох годин, він би зумів повністю усунути наслідки інсульту .... повністю. Він також звернув увагу, що проблема в тому, що часто не можуть поставити правильний діагноз і потім доставити постраждалого протягом 3 годин до медичного закладу для надання допомоги.

ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНСУЛЬТ:

Заради Бога постарайтеся запам'ятати 3 основних кроки в розпізнаванні симптомів інсульту, так звані «УЗП».

Прочитайте і запам'ятайте!

Іноді важко відразу розпізнати симптоми інсульту. На жаль, відсутність поінформованості призводить до трагедій. Постраждалий від інсульту може отримати серйозні порушення роботи мозку, в разі якщо людям, котрі знаходяться поблизу не вдалося вчасно розпізнати ознаки інсульту. На сьогодні, лікарі стверджують, що будь-який свідок події може розпізнати симптоми інсульту, задавши потерпілому три прості питання:
- Попросіть постраждалого посміхнутися.
-Попросіть ЗАГОВОРИТИ.
- Запросити вимовити просте речення. Зв'язно. Наприклад: За вікном світить сонце.

Увага! Ще один спосіб розпізнати інсульт крім вищезазначених: попросіть потерпілого висунути язик. І якщо він неправильної форми і западає на одну або іншу сторону, то це теж ознака інсульту. Якщо Ви відзначили у потерпілого проблему з якимсь з цих завдань, негайно викликайте швидку і опишіть симптоми прибулим на місце медикам.


 

Коментарі (0)
Поділитись:

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100