09.03.2012 19:02   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Хворим цукровим діабетом в період загострення краще уникати перельотів - експерт

Хворим цукровим діабетом в період загострення краще уникати перельотів - експерт

КИЇВ. 9 березня. АМН. Після зльоту всередині літака штучно створюється низький тиск, і тому можуть виникнути порблеми у людей з серцево-судинними захворюваннями або у астматиків. Також були випадки відшарування сітківки. Про це кореспонденту АМН в ексклюзивному коментарі розповів співробітник Медичного дослідницького товариства Оклахоми (США) Олександр Зезюлін.

"Також хворим на цукровий діабет в період загострення теж краще уникати польотів", - підкреслив експерт.

Однак, за словами вченого, часто небезпека для здоров'я під час такої подорожі перебільшена.

"Наприклад, доведено, що "синдром економ-класу", тобто відрив тромбу через якийсь час після перельоту, провокує не сам авіапереліт, а тривале сидіння в одній позі. Тому варто, навіть сидячи на своєму місці, зробити гімнастику для ніг", - порекомендував О.Зезюлін.

Найпоширенішою проблемою є звичайна втрата свідомості, пов'язана найчастіше з нервовим перенапруженням, тому нервові люди в профілактичних цілях можуть прийняти заспокійливі засоби.

"У разі непритомності персонал літака надасть належну медичну допомогу, це їхні професійні обов'язки", - резюмував експерт.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100