14.02.2012 12:54   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

В залах для курців повітря у 12 разів брудніше від норми - дослідження

В залах для курців повітря у 12 разів брудніше від норми - дослідження

КИЇВ. 14 лютого. АМН. У залах для курців київських ресторанів повітря брудніше за норму в 12 разів. Про це говорять результати дослідження проведеного у 2012 році проектом "Київ без тютюнового диму" спільно з Інститутом раку "Розвелл Парк" (США).

У залах для некурців повітря брудніше за норму в 5 разів. Це зумовлено тим, що тютюновий дим потрапляє туди з залів, де курять. Водночас у повністю вільних від куріння ресторанах повітря відповідає нормі, стверджують автори дослідження.

Як повідомляв АМН, жоден київський нічний клуб не дотримується антитютюнового законодавства, а більшість навіть не мають залів для некурців.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100