21.10.2013 16:51   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

В Україні стартує європейський тиждень тестування на ВІЛ

В Україні стартує європейський тиждень тестування на ВІЛ

КИЇВ. 21 жовтня. АМН. За ініціативи "ВІЛ в Європі" протягом тижня, з 22 по 29 листопада 2013 року, з метою збільшення кількості людей, інформованих про свій ВІЛ-статус та зниження випадків пізньої діагностики ВІЛ, відбудеться "Європейський тиждень тестування на ВІЛ", передає УНН з посиланням на "Український центр соціальних хвороб МОЗ України".

Долучитись до даної акції можуть громадські організації, заклади охорони здоров’я, державні установи, підписавшись по електронній пошті hivurope@cphiv.dk.

Також можливо підписатись в режимі он-лайн з 18 вересня 2013 року на веб-сайті "тиждень тестування": www.hivtestingweek.eu Підписавшись на "Європейський тиждень тестування на ВІЛ".

Веб-сайт "Європейського тижня тестування на ВІЛ" доступний з 18 вересня 2013 року. Він містить матеріали та приклади для підтримки роботи щодо проведення місцевих заходів тижня тестування. Назви організацій, що підпишуться, з’являться на веб-сайті тижня тестування www.hivtestingweek.eu.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100