20.03.2014 16:47   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Працівники лікарні "Феофанія" перерахували кошти на підтримку ЗСУ

Працівники лікарні "Феофанія" перерахували кошти на підтримку ЗСУ

КИЇВ. 20 березня. АМН. Працівники Клінічної лікарні "Феофанія" перерахували частину своєї місячної заробітної плати на підтримку матеріально-технічного забезпечення Збройних сил України, передає УНН з посиланням на прес-службу лікарні.

“Своїм вчинком працівники Клінічної лікарні „Феофанія“ висловили свою громадянську позицію, адже Збройні сили України як ніколи сьогодні потребують не лише матеріальної, але й моральної підтримки. Наш колектив лікарів глибоко відчуває ту напругу й загрозу, що нависла над державою. Сьогодні ми не лише лікарі, ми — патріоти України, яким не байдуже майбутнє країни. Ми — люди, які разом з усіма прагнемо зберегти Україну й не втратити найбільшу цінність — людські життя. Колектив Клінічної лікарні „Феофанія“ хоче, щоб кожен український військовий відчув і нашу підтримку”, — підкреслив головний лікар Клінічної лікарні “Феофанія” Семенів Ігор Петрович.

Після трагічних подій у центрі столиці Клінічна лікарня “Феофанія” висловила свою готовність надати безкоштовну допомогу постраждалим з Майдану та підтримати тих, хто потребує додаткового обстеження та лікування. Керівництво Клінічної лікарні “Феофанія” вдячне всім ЗМІ, хто долучився до поширення цієї інформації, оскільки після її розповсюдження лікарня отримала чимало звернень від медичних координаторів Ради Майдану.

“Що я, жінка, лікар, можу зробити? Молитися, надавати допомогу всім, хто цього потребуватиме й перерахувати кошти — це найменше. Це лише частинка зарплати, а вирішується доля України”, — висловила свою думку лікар-кардіолог Козань Ірина Ігорівна.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100