20.02.2012 16:52   |   Події
Автор: Анна Білоус

Президент пообіцяв сприяти забезпеченню соціальної справедливості

Президент  пообіцяв сприяти забезпеченню соціальної справедливості

КИЇВ. 20 лютого. АМН. З нагоди Дня соціальної справедливості, визначеного резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, Віктор Янукович звернувся до українців. Про це АМН повідомили у прес-службі Глави держави.

Прагнення до забезпечення соціальної справедливості стосовно найбільш вразливих верств населення - це основний показник ефективності влади і найкраще свідчення про наміри нашої країни виконувати взяті на себе зобов'язання стосовно досягнення Цілей розвитку тисячоліття.

Зокрема, заходи, здійснювані у рамках Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", спрямовані на економічне зростання, слугуватимуть викоріненню бідності, забезпеченню повної зайнятості, рівності чоловіків і жінок, соціальному благополуччю, наголосив В.Янукович.

"Як Президент України, я сприятиму забезпеченню соціальної справедливості, ліквідації бар'єрів, які виникають перед громадянами за ознаками віку, статі, релігійної та етнічної приналежності, культури або наявності обмеження фізичної можливості",- заявив він.

Також об'єднання зусиль влади та громадськості, посилення соціальної відповідальності бізнесу, виведення на якісно новий рівень соціального діалогу стануть запорукою для утвердження у державі принципів солідарності, злагоди і забезпечення рівних можливостей для всіх і кожного.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100