22.02.2012 11:59   |   Події
Автор: Наталя Казакова

На 1% збільшилася народжуваність в Україні

На 1% збільшилася народжуваність в Україні

КИЇВ. 22 лютого. АМН. У порівнянні з 2010 роком в Україні збільшилася народжуваність на 1%. Про це на прес-конференції повідомила начальник нормативно-правового та методичного забезпечення діяльності органів державної реєстрації актів цивільного стану громадян Ольга Почекіна.

"Кількість народжуваних дітей по всій Україні становить 505 тис. 754 дитини. Це на 1% більше ніж у 2010 році. Найбільша народжуваність спостерігається на Закарпатті. Також трохи більший відсоток у Чернігівській області – 1,4%, Волинській – 1,8%, та у Києві – 1,8%", - розповіла О. Почекіна. 

Нагадаємо, що У 2011 році в Україні було зареєстровано близько 355 тис. реєстрацій шлюбів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100