02.06.2015 23:38   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Протезування потребують 273 українських військових - Держслужба

Протезування потребують 273 українських військових - Держслужба

КИЇВ. 2 червня. АМН. Протезування потребують 273 українських військових. Про це у коментарі УНН повідомив голова Державної служби у справах війни та учасників АТО Артур Дерев'янко.

"Ми моніторимо 273 особи, які потребують протезування та технічних засобів реабілітації. 76 осіб вже були відпротезовані. Це включаючі і закордонні протезування і надання допомоги в Україні.115 осіб зараз потребують протезування. Тобто поки що вони лікуються, вони не готові до протезу. 42 вже розпочато протезування в Україні. Кількість осіб, яка на сьогоднішній день потребує протезування закордоном це 25 осіб", - додав він.

Нагадаємо, 27 квітня на прес-конференції, присвяченій спільному проекту України і Канади “Підтримка протезування в Україні”, перший заступник міністра соціальної політики Василь Шевченко повідомив, що більше 200 учасників АТО, які отримали статус учасника бойових дій, потребують протезування.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100