02.06.2015 23:42   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

А.Яценюк дав О.Квіташвілі 3 місяці для надання результатів реформування медичної сфери

А.Яценюк дав О.Квіташвілі 3 місяці для надання результатів реформування медичної сфери

КИІВ. 2 червня. АМН. Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає від міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі до вересня надати результати реформування медичної сфери. Про це прем’єр-міністр наголосив під час засідання колегії МОЗ, звертаючись до О. Квіташвілі.

А.Яценюк наголосив, що чекає результатів і щодо закупівлі медичних препаратів, і забезпечення вакцинації.

”У нас з вами є три місяці. Є парламент, парламент хоче змін, є міністерство, воно пропонує зміни. На вересень я вимагаю результату, результату як щодо прийняття законів, так щодо закупівлі медичних препаратів і лікарських засобів, так і щодо забезпечення вакцинації, - конкретного результату”, - наголосив А. Яценюк.

У свою чергу, О.Квіташвілі повідомив, що законопроекти щодо реформування медичної сфери планують внести на розгляд парламенту цього тижня.

Як повідомляв УНН, у Центрах екстреної медицини та медицини катастроф більшості міст України медичних препаратів залишилося максимум на місяць через затримку рішення Міністерства охорони здоров’я на видачу субвенції на придбання медикаментів та витратних матеріалів.

Також нагадаємо, 27 травня у Києві біля будівлі уряду пройшов мітинг ВІЛ-інфікованих з вимогою розблокувати закупівлю необхідних їм для лікування ліків.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100