03.06.2015 23:22   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Зарплату медикам треба нараховувати за об'єм виконаної роботи - МОЗ

Зарплату медикам треба нараховувати за об'єм виконаної роботи - МОЗ

КИЇВ. 3 червня. АМН. Міністерство охорони здоров'я готує законопроекти, які передбачатимуть нарахування зарплат працівникам медичної галузі, виходячи не з нормативу, а з об'єму виконаної роботи. Про це в ефрі "5 каналу" розповів заступник міністра Ігор Перегінець, передає  УНН.

"Підняти зарплату медикам, на жаль, неможливо, оскільки ресурси нам цього не дозволяють. Найближчими місяцями це нереально зробити в силу політичних, адміністративних, бюрократичних обставин. Ми готуємо низку законопроектів, які з наступного року дозволять закладам охорони здоров'я почати працювати за новими форматами, в тому числі, визначати рівень оплати праці виходячи не з нормативу, а з об'єму роботи", - зазначив він.

Раніше міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі заявив, що медичні працівники мають одержувати різні оклади праці, зокрема залежно від їхніх кваліфікації, об'єму роботи і кількості пацієнтів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100