03.06.2015 23:31   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Кількість військових психологів збільшилась вдвічі

Кількість військових психологів збільшилась вдвічі

КИЇВ. 3 червня. АМН. Від початку АТО Мінборони збільшило кількість підготовлених військових психологів. Про це повідомив ректор Національного університету Міністерства оборони України імені І.Черняховського генерал-лейтенант Василь Телелим, передає кореспондент УНН.

Під час свого виступу на міжвідомчій науково-практичній конференції “Актуальні проблеми психологічної допомоги, соціальної та медико-психологічної реабілітації учасників АТО”, він, зокрема, наголосив на тому, що проблема нестачі військових психологів в України набула величезних масштабів.

“З початком АТО ми зіштовхнулися з проблемою катастрофічної недостачі військових психологів, тому в госпіталі та реабілітаційні центри ми почали спрямовувати не лише викладачів нашого університету, а й студентів і одночасно ми вдвічі збільшили кількість слухачів нашого університету за спеціальністю військова психологія. Всі вони вже практикуються, допомагаючи нашим військовим у процесі соціалізації.”, — відзначив В.Телелим.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100