17.08.2018 18:16   |   Події

У стічних водах столиці значно перевищений рівень забруднення небезпечними сполуками

У стічних водах столиці значно перевищений рівень забруднення небезпечними сполуками

КИЇВ. 17 серпня. АМН. "Київводоканал" зафіксував протягом січня-липня 2018 року значне перевищення забруднюючих речовин у стічних водах, які зливаються у міську каналізацію і потрапляють на очисні споруди Бортницької станції аерації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ПрАТ "Київводоканал".

У прес-службі повідомили, що останнім часом спостерігаються систематичні випадки надходження на очисні споруди Бортницької станції аерації стоків із значним перевищенням нормативних скидів у каналізаційну мережу.

"Моніторинг стічних вод за січень-липень 2018 року показує перевищення забруднюючих речовин у рази: завислі речовини – 647 г/м3 (норма – 300 г/м3), азот амонійний – 48,7 г/м3 (норма – 20 г/м3), фосфати – 24,22 г/м3 (норма – 8 г/м3), хімічне споживання кисню – 1076 г/м3 (норма – 500 г/м3)", - зазначили на підприємстві.

І для доведення очистки до нормативів, зауважили у прес-службі, Бортницька станція аерації витрачає набагато більше електроенергії, часу та людських ресурсів.
Крім того, наголосили у прес-службі підприємства, перевищення забруднюючих речовин також негативно впливає на екологічну ситуацію у столиці загалом.

У зв’язку з цим, "Київводоканал" закликав всіх підприємців, які користуються умовами на скид, суворо дотримуватися Правил приймання стічних вод у міську каналізацію.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100