18.08.2018 12:07   |   Події

У дитячому таборі "Пуща-Водиця" отруїлися діти

У дитячому таборі "Пуща-Водиця" отруїлися діти

КИЇВ. 18 серпня. АМН. У дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Пуща-Водиця" у Києві отруїлися троє дітей та двоє дорослих. Станом на зараз усі вони виписані з медичних закладів, або відмовилися від госпіталізації відразу. Про це повідомили у Держслужбі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

"У дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Пуща-Водиця" (м. Київ) зареєстровано 5 випадків (двоє дорослих та троє дітей) захворювання на гостру кишкову інфекцію. Діти, що захворіли проживали в оздоровчому таборі в одній кімнат ", - зазначили у Держпродспоживслужбі.

Двох дітей було доставлено "швидкою" до Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, оглянуто лікарем, бактеріологічно обстежено та за вимогою батьків виписано в той же день. Третю дитину, після огляду лікарями, батьки забрали додому для продовження лікування. Дорослі також відмовилися від госпіталізації.

У відомстві заявили, що під час обстеження оздоровчого закладу виявлено порушення вимог діяльності закладу щодо безпечності харчових продуктів та вимог санітарного законодавства щодо працівників та відвідувачів закладу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100