12.09.2018 17:39   |   Події

Показники шкідливих речовин на Херсонщині – у межах норми

Показники шкідливих речовин на Херсонщині – у межах норми

КИЇВ. 12 вересня. АМН. Показники шкідливих речовин залишаються у межах норми, а жителі районів на півдні Херсонської області не звертаються за медичною допомогою. Про це повідомляє  прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

За результатами досліджень мобільної лабораторії, протягом останньої доби перевищень максимально разової та середньодобової концентрації шкідливих речовин на території Херсонської області не зафіксували.

"Дослідження на вміст в атмосферному повітрі оксиду азоту, оксиду сірки, сірководню, оксиду вуглецю та пилу проводилися поблизу КПВВ "Каланчак", - зазначили у МОЗ.

Також минулої доби до закладів охорони здоров’я області для отримання медичної допомоги громадяни не зверталися.

Нагадаємо, лікарі Херсонської клінічної лікарні вирішили провести повторний огляд жителів населених пунктів, які розташовані у зонах можливих уражень від викидів на "Кримському титані".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100