13.09.2018 11:52   |   Події

В Україні заборонили популярне ліки для лікування печінки

В Україні заборонили популярне ліки для лікування печінки

КИЇВ. 13 вересня. АМН. В Україні наклали заборону на реалізацію, зберігання та застосування таблеток "Енерлів". Таке рішення на початку вересня прийняла Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками через невідповідність медичних зразків українського законодавства.

У документі йдеться про заборону на реалізацію, зберігання та застосування лікарського препарату "Енерлів" серії 74011. Йдеться про ліки в м'яких капсулах по 300 МГ, розфасованих по 10 капсул в блістері - по 3 блістери в одній упаковці.

Згідно з розпорядженням, всі аптеки зобов'язані прибрати з продажу даний препарат або повернути виробникові. В іншому випадку для порушників передбачено кримінальну відповідальність.

Як відомо, медичний препарат "Енерлів" стабілізує і прискорює відновлення клітинних мембран гепатоцитів. Він застосовується при захворюваннях печінки, токсикоз і радіаційному синдромі.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100