13.09.2018 14:25   |   Події

Кожне 10 самогубство пов'язане з хронічним болем

Кожне 10 самогубство пов'язане з хронічним болем

КИЇВ. 13 вересня. АМН. Згідно з аналізом Центру по контролю і профілактиці захворювань США, рівень самогубств американської нації неухильно зростає вже більше десяти років. Також зростає кількість самогубств, пов'язаних з хронічним болем.

Дослідники розглянули понад 123 000 випадків суїциду в 18 штатах в період з 2003 по 2014 рік і виявили, що близько 10 відсотків померлих або мали хронічні болі в своїх медичних записах, або згадували про це в передсмертних записках. Відсоток самогубств, пов'язаних з постійним болем, збільшився з 7,4% в 2003 році до 10,2% в 2014 році.

«Наші результати підкреслюють важливість болю в якості життя і передчасної смерті і дають докази того, що хронічний біль може бути важливим фактором ризику суїциду», - сказав провідний автор Еміко Петроски (Emiko Petrosky) з ЦКЗ.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100