14.09.2018 12:52   |   Події

На Херсонщині після хімвикидів "Титану" виявили підвищений вміст сульфатів

На Херсонщині після хімвикидів "Титану" виявили підвищений вміст сульфатів

КИЇВ. 14 вересня. АМН. На Херсонщині у пробах, узятих у ґрунті біля свердловини з питною водою, зафіксували підвищений вміст сульфатів. Про це повідомляє Крим.Реалії.

Як повідомила Держекоінспекція, 31 серпня 2018 року фахівці взяли проби ґрунту у точках постійного моніторингового спостереження за впливом заводу "Кримський титан" на стан ґрунту в районі Преображенської сільської ради Каланчацького району, Першокостянтинівської сільради Чаплинського району та біля КПВВ "Чаплинка" і "Каланчак".

Проби показали, що біля свердловини питної води на території Преображенської сільради та поблизу КПВВ "Каланчак" вміст сульфатів у ґрунті перевищено в порівнянні з минулими роками.

Крім того, 5 вересня фахівці взяли проби ґрунту в селах Олександрівка, Преображенка, біля свердловини питної води на території Преображенської сільради в Каланчацькому районі, а також у селах Первоконстантинівка, Григорівка, Нововолодимирівка та Іванівка в Чаплинському районі. У порівнянні з пробами, які були взяті 31 серпня, вміст сульфатів збільшився в селі Першокостянтинівка (з 78,2 мг/дм3 до 119,32 мг/дм3) і біля свердловини питної води на території Преображенського сільради (с 312,8 мг/дм3 до 617,4 мг/дм3), де також збільшився вміст хлоридів (з 46,15 мг/дм3 до 103,0 мг/дм3).

Фахівці знову взяли проби ґрунту в вищезазначених точках для подальших досліджень 12 вересня.

Нагадаємо, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв заявив, що на заводі "Титанові інвестиції", розташованому в окупованому Криму, сталася техногенна аварія.

У ніч на 24 серпня в районі розташування хімічного підприємства "Кримський титан" на півночі окупованого півострова стався викид невідомої отруйної хімічної речовини, яка особливо після опадів утворює на металевих предметах, деревах, дахах будинків і навіть всередині приміщень маслянистий наліт з коричневуватим або жовто-зеленим відтінком.

Прокуратура АР Крим порушила кримінальне провадження за фактом забруднення отруйними речовинами повітря над північною частиною півострова.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100