20.09.2018 19:43   |   Події

У дитячих таборах Херсонської області виявилено більше 400 порушень санітарних норм

У дитячих таборах Херсонської області виявилено більше 400 порушень санітарних норм

КИЇВ. 20 вересня. АМН. Фахівці ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області провели понад тисячу комплексних комісійних обстежень та перевірок дитячих таборів. Порушення санітарного законодавства та законодавства у сфері безпеки харчових продуктів були виявлені у 414 випадках.

Повідомляється, що у межах кампанії "Літо - 2018" у Херсонській області працювали 444 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. З них 32 - заміських, 3 - санаторних, 1 - дитячий центр і 408 таборів денного перебування.

"Під час обстежень (перевірок) дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також дитячих закладів відпочинку денного перебування, порушення вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпеки харчових продуктів встановлені у 414 випадках", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє прес-служба відомства, основними видами порушень були:

незадовільне ведення документації щодо харчування;
відсутність належного контролю за прийняттям в установи продуктів і продовольчої сировини;
порушення правил збирання, обробки посуду і поводження з відходами.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100