21.09.2018 17:30   |   Події

В Україні тимчаво заборонили "Йод"

В Україні тимчаво заборонили "Йод"

КИЇВ. 21 вересня. АМН. В Україні тимчасово заборонили реалізацію та застосування лікарського засобу "Йод" через негативні висновки щодо якості препарату. Про це повідомляєтья у розпорядженні Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

"Тимчасово заборонити реалізацію та застосування лікарського засобу "Йод", розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 5%, по 20 мл у флаконі, серії 290418, українського виробництва, через завищені показники калію йодиду. Реєстраційне посвідчення препарату – UA/8248/01/01", - сказано у документі.

Усі аптеки мають помістити даний препарат у карантин до окремого розпорядження Держлікслужби.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100