21.09.2018 18:25   |   Події

МОЗ заявило в поліцію на відновлену на посаді ректора медуніверситету Амосову

МОЗ заявило в поліцію на відновлену на посаді ректора медуніверситету Амосову

КИЇВ. 21 вересня. АМН. Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) заявило в поліцію на відновлену судом на посаді ректора Національного медичного університету України Катерину Амосову. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я у Facebook.

"МОЗ України звертається до Національної поліції та Генеральної прокуратури із заявами про вчинення злочину (екс-ректоркою НМУ Катериною Амосовою – ред.). Міністерство сподівається, що на відміну від судової влади, яка дискредитувала себе неправосудними рішеннями, Національна поліція та Генпрокуратура забезпечать справедливе та якісне розслідування злочинів екс-керівництва НМУ", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, вчора, 20 вересня, Печерський районний суд Києва своєю ухвалою поновив Катерину Амосову на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця.

30 березня після публічного розгляду звіту ректора НМУ Катерини Амосової комісія МОЗ України одноголосним рішенням визнала роботу ректора НМУ у 2017 році незадовільною та рекомендувала Міністерству достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою у зв’язку із невиконанням умов контракту у 2017 році.

Згодом МОЗ вирішив звільнити ректора НМУ Амосову.

Міністерство охорони здоров’я оголосило 23 квітня конкурс на заміщення вакантної посади ректора НМУ ім. Богомольця.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100