21.09.2018 20:22   |   Події

У Бердянську у виховательки дитсадка виявили туберкульоз

У Бердянську у виховательки дитсадка виявили туберкульоз

КИЇВ. 21 вересня. АМН. У Бердянську Запорізької області лікарі протитуберкульозного диспансеру обстежать 181 дитину та 17 дорослих з дитсадка "Вишенька", через те, що у виховательки закладу виявили туберкульоз. Про це повідомили у прес-службі Бердянської міської ради.

Перевірити стан здоров’я дітей та дорослих, які контактували з захворілою вихователькою вирішили вчора на позаплановому засіданні Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам.

"Профілактичні заходи серед контактуючих осіб у зв’язку з реєстрацією захворювання у садку будуть стосуватися 181 дитини з 274 відвідувачів садку та 17 дорослих — працівників закладу. Будуть складені графіки обстеження, які доведуться до відома батьків. Усі ці заходи будуть проводитися тільки у присутності батьків чи законних представників дитини і на основі підписаної згоди. До речі, вже отримано 123 таких згоди з 181 потрібної", - проінформували в мерії.

Також вирішили, що обстеження дітлахів буде проводитися не у медичному закладі, а в дитячому садку.

Щодо форми хвороби виховательки в.о. головного лікаря КУ "Бердянський протитуберкульозний диспансер" Олена Колесник-Федченко розповіла, що у хворої вірус туберкульозу не виділявся через слину, що знижує вірогідність захворювання тих, хто оточує.

Нагадаємо, у працівника дитячого садку в Чернігові виявили відкриту форму туберкульозу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100