24.09.2018 16:12   |   Події

Від харчових отруєнь з початку року постраждали понад 800 дітей

Від харчових отруєнь з початку року постраждали понад 800 дітей

КИЇВ. 24 вересня. АМН. З початку року в Україні зафіксовано 135 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань. Про це УНН повідомили у Держпродспоживслужбі.

“За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби з початку 2018 року станом на 20.09.2018 працівниками Держпродспоживслужби було взято участь у розслідуванні 135 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, під час яких за попередніми даними постраждало 838 дітей”, — розповіли контролери.

Також з початку року українські контролери взяли участь у розслідуванні 67 випадків ботулізму. За попередніми даними, внаслідок спалахів постраждали 3 дитини.

У Держпродспоживслужбі уточнили, що найбільше дітей внаслідок отруєнь постраждали у Одеській та Донецькій областях — 124 та 108 осіб відповідно. Водночас лише у двох областях України внаслідок спалахів ГКІ та харчових отруєнь не постраждала жодна дитина. Йдеться про Сумську та Закарпатську області.

За результатами розслідувань спалахів та харчових отруєнь фахівці територіальних органів Держпродспоживслужби спільно із місцевими органами влади тимчасово призупинили функціонування 75 об’єктів, склали 68 протоколів про накладання штрафів, відсторонили від роботи 38 працівників.

“Керівникам об’єктів надано 215 приписів, пропозиції щодо усунення виявлених порушень, встановлено контроль за їх виконанням, вилучено небезпечних харчових продуктів 1113,703 кг”, — розповіли контролери.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100