09.10.2018 10:47   |   Події

У Кривому Розі пройдуть масові перевірки продуктів харчування в школах і дитсадках

У Кривому Розі пройдуть масові перевірки продуктів харчування в школах і дитсадках

КИЇВ. 9 жовтня. АМН. Місцева влада міста Кривий Ріг анонсувала масову перевірку продуктів харчування у дитсадах і школах, передає прес-служба Криворізької міської ради.

Вплинути на хід перевірок в дошкільних та шкільних закладах міста можуть батьки дітей. Для цього потрібно взяти участь в онлайн-опитуванні щодо якості продуктів харчування.

Батьки, які беруть участь в онлайн-опитуванні, повинні вказати, які саме продукти повинні бути перевірені на відповідність якості та безпеки. У список увійшли м'ясні і молочні продукти, сири, крупи, ковбасні вироби та ін.

Взяти участь в опитуванні можна до 12 жовтня цього року.

Нагадаємо, з початку року в українських школах та садках було зафіксовано 55 випадків масових харчових отруєнь дітей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100