10.10.2018 10:25   |   Події

У ВООЗ розповіли про активность грипу у Європі

У ВООЗ розповіли про активность грипу у Європі

КИЇВ. 9 жовтня. АМН. Дані щодо захворюваності на грип в європейських країнах свідчать про низьку його інтенсивність у вересні. Про це повідомило Європейське регіональне бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в своєму звіті за період з 3 по 30 вересня.

"У всіх країнах активність грипу була на позасезонних рівнях. Жоден з 65 зразків, узятих у закладах первинної медико-санітарної допомоги, не дав позитивного результату при тестуванні на віруси грипу", - відзначили в звіті ВООЗ за минулий місяць.

Також в організації уточнили, що всі 30 держав-членів і регіонів, які представили дані про випадки захворювання в період з 3 по 30 вересня, вказали на наявність низької інтенсивності. "З 30 держав-членів і регіонів, які представили дані, 25 повідомили про відсутність активності грипу, 5 - про спорадичну активність (що виявляється час від часу)", - повідомили в ВООЗ.

Згідно з даними ВООЗ щодо географічного поширення грипу в країнах Європи станом на 39-й тиждень цього року, спорадична поширеність грипу фіксувалася у Швеції, Норвегії, Шотландії, Азербайджані та Польщі.

При цьому в організації уточнили, що в минулому епідсезоні з грудня 2017 року по березень 2018 року відзначалася підвищена надлишкова смертність від усіх причин, найбільш виражена серед осіб у віці 65 років і старше, хоча і у віковій групі від 15 до 64 років цей показник був також значно збільшеним.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100