18.10.2018 19:09   |   Події

За минулий тиждень хворих на грип і ГРВІ дітей в Україні побільшало на 6,3%

За минулий тиждень хворих на грип і ГРВІ дітей в Україні побільшало на 6,3%

КИЇВ. 18 жовтня. АМН. Рівень захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) серед дітей за останній тиждень (з 8 по 14 жовтня) зріс на 6,3%. Про це повідомила прес-служба Громадського центру здоров'я у Facebook.

"Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні перебуває на неепідемічному рівні, притаманному для початку епідемічного сезону. Інтенсивний показник захворюваності на 30,1% менше епідемічного порогу по Україні. Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіло 153 150 осіб, із них 70,1% — діти віком до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем, рівень захворюваності серед дорослих і дітей до 17 років збільшився на 14% і 6,3% відповідно", - зазначили у прес-службі.

При цьому в ГЦЗ уточнили, що летальні випадки від грипу протягом тижня не були зареєстровані, крім того, відсутнє лабораторне підтвердження циркуляції вірусів грипу серед населення.

За звітний тиждень проти грипу вакцинована 421 особа, із них 74,6% — особи з груп ризику. Серед усіх щеплених питома вага дітей становила 24,7%.

Внаслідок ГРВІ та грипу за останній тиждень було госпіталізовані 2,8% від загальної кількості захворілих. Найбільше госпіталізованих серед дітей віком 0-4 роки, найменше – серед осіб 65 років та старше. На звітному тижні летальних випадків від грипу зареєстровано не було.

Також в прес-службі нагадали, що симптомами грипу є: висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів; лихоманка; головний біль; ломота у м’язах і суглобах; загальна слабкість; втрата апетиту, можливо, нудота; кашель, що може тривати понад два тижні; нежить. Такі ознаки у випадку грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100