12.11.2018 17:21   |   Події

У Полтаві дівчинку контузило в стоматологічному кабінеті

У Полтаві дівчинку контузило в стоматологічному кабінеті

КИЇВ. 12 листопада. АМН. У Полтаві в школі No22 вибухнула стоматологічна установка, в результаті чого маленька дівчинка отримала контузію. Про це повідомив начальник департаменту охорони здоров'я Полтавської міської ради Сергія Котова.

Котов розповів, що в школі стояло застаріле обладнання, ще радянського зразка, де компресор під тиском даючи воду, яка міститься в спеціальній пляшці, дозволяє обробляти зуб. Пляшка вибухнула і травмувати дитину - 10-річна школярка отримала контузію.

Чиновник пообіцяв, що департамент охорони здоров'я займеться цією проблемою. У момент вибуху в стоматологічному кабінеті знаходилися лікарі, медсестра і маленька пацієнтка. Повідомляється, що медсестра постраждала теж і попала в лікарню разом з дівчинкою.

У школярки діагностували баротравму. Котов додав, що батьки постраждалої не висували ніяких претензій до лікарів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100