15.11.2018 10:31   |   Події

Епідемії грипу в Україні поки немає

Епідемії грипу в Україні поки немає

КИЇВ. 15 листопада. АМН. ахворюваність на грип та ГРВІ в Україні становить 359,7 на 100 тисяч населення, що на 30,7% менше епідемічного порогу по Україні. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

“Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні перебуває на неепідемічному рівні, притаманному для початку епідемічного сезону. Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 151 852 людини, із них 68,4 % діти віком до 17 років. Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих та дітей до 17 років незначно збільшився — на 1,0 % та 4,0 % відповідно”, — йдеться у повідомленні.

Наразі в Україні медики відзначають відсутність географічного поширення грипу і ГРВІ та низьку інтенсивність епідемічної активності, без перевищення епідемічних порогів. Летальних випадків від грипу не зареєстровано.

За даними дозорного епіднагляду, за тиждень зареєстровано 34 випадки грипоподібного захворювання та 22 випадків тяжкої гострої респіраторної інфекції, проте лабораторного підтвердження наявності вірусів грипу не отримано.

З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 61 970 людей. Головний лікар Київського міського центру здоров‘я Отто Стойка стверджує, що вакцина проти грипу захищає від хвороби на 50-60%.

Джерело: АМН
Коментарі (0)
Теги:    грип


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100