15.11.2018 13:49   |   Події

У Харківській області аптеки продавали "доступні ліки" за завищеними цінами

У Харківській області аптеки продавали "доступні ліки" за завищеними цінами

КИЇВ. 15 листопада. АМН. У Харківській області виявили факти завищення цін на лікарські засоби, які входять у програму "Доступні ліки". Про це повідомила прес-служба Головного управління Держпродспоживслужба у Харківській області, передає УНН.

В управлінні відзначили, що у жовтні фахівці обробили інформацію від 211 аптечних установ, проаналізувавши 57,8 тис. цін на лікарські засоби на предмет дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення.

У п'яти суб'єктів господарювання були встановлені порушення державної дисципліни цін. Відповідні суб'єкти господарювання завищили роздрібні ціни на упаковку, а також рівень постачальницько-збутової та торговельної надбавки.

Нагадаємо, на думку експертів, мережеві аптеки сьогодні перетворилися у "супермаркети", які продають людям непотрібні ліки, переслідуючи, передусім, свої бізнес-цілі.

Також нагадаємо, що у парламенті зареєстрований законопроект №8591, який передбачає комплексну реформу аптечного ринку України з метою зменшити вплив мережевих аптек на формування цін на ліки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100