30.11.2018 18:26   |   Події

Через воєнний стан посилять нагляд за санепідситуацією

Через воєнний стан посилять нагляд за санепідситуацією

КИЇВ. 30 листопада. АМН. В умовах воєнного стану Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) розпорядилося посилити моніторинг стану навколишнього середовища на територіях, в яких введений цей стан. Про це повідомляє прес-центр Центру громадського здоров'я.

"Відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я України, для забезпечення епідемічного благополуччя на територіях, на яких запроваджено воєнний стан, посилюється моніторинг стану навколишнього середовища і в рамках єдиної державної системи цивільного захисту об’єкти приводять у повну готовність", - зазначили в прес-службі відомства.

Зокрема, як уточнили у відомстві, в Центрі громадського здоров’я забезпечений посилений режим роботи відділу з реагування на надзвичайні події та міжнародні медико-санітарні правила.

Водночас, як підкреслили в ЦГЗ, населення отримуватиме усі необхідні послуги у штатному режимі.

Нагадаємо, сьогодні в Україні система цивільного захисту буде переведена в режим особливого періоду.

28 листопада Адміністрація Президента оприлюднила текст президентського указу №393/2018 від 26 листопада "Про введення воєнного стану в Україні", яким постановлено ввести в Україні воєнний стан із 14:00 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 14:00 26 грудня 2018 року.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100