24.02.2012 17:29   |   Події
Автор: Анна Білоус

В.Янукович: Один з пріоритетів медичної реформи - забезпечення ефективної первинної допомоги

В.Янукович: Один з пріоритетів медичної реформи - забезпечення ефективної первинної допомоги

КИЇВ. 24 лютого. АМН. Одна з головних цілей медичної реформи, реалізація якої триватиме в Україну, - забезпечення ефективної первинної допомоги. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв'ю журналістам у Дніпропетровську. Про єтом АМН повідомили в прес-службі Глави держави.

"Первинна медична допомога в Україні має бути якісною і своєчасною", - підкреслив Глава держави.

"Реформа медичної галузі буде продовжуватися. Навіть високорозвинені країни не припиняють реформи в цій сфері", - зазначив Президент.

На думку Віктора Януковича, медичну сферу не можна реформувати поспіхом. "Головне, щоб те, що ми робимо, було перспективно і надійно", - підкреслив Глава держави.

Віктор Янукович акцентував увагу на позитивних зрушеннях, що відбулися в сфері надання первинної медичної допомоги Дніпропетровської області.

Президент також поставив місцевої влади завдання відкрити перинатальний центр у Дніпропетровську вже у першій половині поточного року.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100