25.02.2012 22:50   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

57 мирних жителів загинуло сьогодні внаслідок сутичок у Сирії

57 мирних жителів загинуло сьогодні внаслідок сутичок у Сирії

КИЇВ. 25 лютого. АМН. Щонайменше 57 мирних жителів загинули в результаті збройних сутичок з силами безпеки в Сирії, передає ВВС.

За даними Сірісйкой обсерваторії з прав людини, сутички також забрали життя 16 військових. 
Найбільша кількість жертв, за даними активістів, зареєстровано в місті Хомс, яке стало центром збройної боротьби прихильників і супротивників сирійського лідера Башара Асада.

Нагадаємо, що бстріл Хома урядовими військами триває вже 3 тижні. Отримати незалежне підтвердження про кількість жертв сутичок в Сирії неможливо, оскільки влада обмежила присутність журналістів на території країни.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100