29.02.2012 12:56   |   Події
Автор: Ксенія Щербак

Біля кордону України може з'явитися АЕС

Біля кордону України може з'явитися АЕС

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Нещодавно Президент Білорусі Олександр Лукашенко,приймаючи вірчі грамоти у нового посла Японії Тікахіто Харада, заявив, що якщо Японія вирішить побудувати десь нову АЕС, то Білорусь повинна бути в списку перших.

"Ви повинні у нас побудувати красиву, гарну атомну станцію, а японці вміють це робити, на мій погляд, не гірше, а значно краще від тих, хто вміє це робити", - передають слова Лукашенко білоруські ЗМІ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Білорусь і Росія підписали угоду про будівництво білоруської АЕС, і трохи пізніше, в минулому році, контрактну угоду зі спорудження першої черги атомної електростанції. Зведення всіх конструкцій, комунікацій, будівництво швидко монтажного складу буде кредитувати Росія.

Сума експортного кредиту оцінена в 10 мільярдів доларів, що покриє 90% вартості будівництва двох енергоблоків.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100