29.02.2012 14:17   |   Події
Автор: Анна Білоус

На Івано-Франківщині створять п'ять потужних медичних центрів

На Івано-Франківщині створять п'ять потужних медичних центрів

КИЇВ. 29 лютого. АМН. В Івано-Франківській області прийняли рішення про створення декількох потужних медичних центрів: в Івано-Франківську, Калуші, Коломиї і в Косові. П'ятий центр – на черзі у Надвірній. Про це АМН повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Обласний онкологічний центр в Івано-Франківську, який "практично на стадії завершення" незабаром отримає комп'ютерний томограф. Також в області створять потужний протитуберкульозний центр, в Івано-Франківську - Центр матері і дитини, або обласний перинатальний центр, будівництво якого триває на виконання відповідного доручення Президента України.

Проте, навіть будуть побудувані ці центри, поставимлене відповідне діагностичне обладнання, а лікар не буде знати, як до нього підступати, то яка користь від тих мільйонів і обладнання? Тож в області особливу увагу акцентують на кваліфікації лікарів.

Також голова облдержадміністрації доручив об'їхати весь Галицький район і подивитися, в яких умовах працює сільська медицина. За результатами перевірки, з усіх медичних пунктів "трійку" отримав лише один, решта – "п'ять". В кожному медпункті тепло навіть у морози, чисто. Пункти забезпечені всім необхідним.

На виконання завдання Президента України - створити умови для проживання у селі, цього року в області відкриють 68 дитячих дошкільних установ. Наступного року – 66. І таким чином закриють проблему з дитячими садками і до того ж з робочими місцями.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100