29.02.2012 14:29   |   Події
Автор: Юліана Матусова

ВООЗ перебільшила небезпеку пташиного грипу

ВООЗ перебільшила небезпеку пташиного грипу

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Пташиний грип більш заразний, але менш небезпечний ніж повідомлялося раніше. Про це пишуть американські вчені.

Дослідники стверджують, що ВООЗ зробила помилкові висновки стосовно смертності внаслідок зараження вірусом пташиного грипу. Статика, котру оприлюднила ВООЗ, не відображає реальної розповсюдженості вірусу і є не об’єктивною, оскільки багато хворих перенесли хворобу на ногах.

Нагадаємо, за статистикою ВООЗ, у світі було зареєстровано 600 випадків зараження вірусом пташиного грипу, більше половини - смертельні випадки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100