29.02.2012 15:08   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Школярка грала в баскетбол, не виходячи з коми

Школярка грала в баскетбол, не виходячи з коми

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Американська школярка впала в кому, однак не припинила грати в баскетбол. Про це повідомляють американські ЗМІ.

Старшокласниці Меггі Мейєр з Канзасу, яка займалася баскетболом, лікарі поставили діагноз менінгоенцефаліт. Дівчина впала в кому. Щоб її м'язи не атрофувалися, їй міняли положення тіла кожні три години. Для цього її посадили у інвалідний візок. 

Щоб Меггі згадала, хто вона, батьки вставили їй в руки баскетбольний м’яч. Їхньому здивуванню не було меж, коли вона почала кидати його в корзину. Таким чином, цей інстинкт став першим, який проявився у дівчини при виході з коми. Пізніше вона знову навчилась говорити, читати, писати й ходити.
Сьогодні дівчина знову повернулась на баскетбольний майданчик.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100