29.02.2012 15:20   |   Події
Автор: Анна Білоус

КМДА виділить 20 млн грн на засоби реабілітації для інвалідів

КМДА виділить 20 млн грн на засоби реабілітації для інвалідів

КИЇВ. 29 лютого. АМН. У столиці на засоби реабілітації для інвалідів в цьому році виділять 20 мільйонів гривень. Про це АМН повідомили у прес-службі Національної асамблеї інвалідів України.

"Минулого року у нас за рахунок програми "Турбота" з місцевого бюджету почали вперше виділяти засоби реабілітації, тому що це державна програма і ми раніше не отримували гроші з місцевого бюджету. В минулому році було 8 мільйонів гривень, цього року майже 20 мільйонів грн. передбачено на засоби реабілітації", -  розповіла начальник ГУ праці та соціального захисту населення КМДА Тетяна Костюренко.

За її словами, складний протез може коштувати 5, 10 і 15 000 гривень.

В минулому році такими протезами забезпечили 45 інвалідів. Складне протезування це дуже складно, це в основному афганці, без ніг, рук. Що стосується жінок, які зазнали мастектомії,існує  база даних десь на 10 000 жінок. Проте держава забезпечує якусь кількість жінок протезами молочної залози, але не всіх. Тому через програму "Турбота" і в минулому, і в цьому році,зебезпечили жінок протезами молочної залози. Також існує центр реабілітації цих жінок, який також допомагає проводити цю роботу.

Вона додала, що на поточний рік передбачені кошти на забезпечення нужденних інвалідними колясками. Це дозволить розвантажити ту чималу чергу, яка виникла за минулий і позаминулий рік.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100