29.02.2012 15:35   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Україна апелюватиме до СОТ через імпорт сиру в Росію

Україна апелюватиме до СОТ через імпорт сиру в Росію

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Україна має намір апелювати до Світової організації торгівлі через обмеження Росії на постачання українських сирів. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, передає ВВС.

При цьому він зауважив, що Росія поки що не є повноцінним членом СОТ.

"Вона з липня стане повноцінним членом і зрозуміло, що в неї теж будуть зобов'язання", - сказав міністр.

"Ситуація з сирами складна, я здивований. Ми збираємо підприємства з переробки молока і будемо ухвалювати якесь рішення", - сказав пан Присяжнюк у середу.

Нагадаємо, нещодавно Росспоживнагляд почав вилучати з обігу та призупинив ввезення в Росію сирів семи українських виробників.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100