29.02.2012 16:06   |   Події
Автор: Анна Білоус

Цьогоріч у Києві працюватиме "сімейний патронат"

Цьогоріч у Києві працюватиме "сімейний патронат"

КИЇВ. 29 лютого. АМН. В цьому році у столиці з’явиться нова комплексна послуга "сімейний патронат". Вона передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини, яка потрапила в складні життєві обставини, у патронатній сім’ї та одночасне здійснення інтенсивних заходів із відновлення здатності біологічних батьків опікуватися дитиною чи пошуку нової сім’ї неї. про це АМН повідомили у прес-службі КГГА.

Експериментальне впровадження "сімейного патронату", здійснюватиметься за фінансової підтримки Всесвітнього дитячого фонду. Київська міська служба у справах дітей спільно з Міжнародною благодійною організацією "Партнерство "Кожній дитині" реалізуватимуть протягом 2012-2013 років проект "Запровадження кращих практик альтернативного догляду для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування". Наразі Оболонський, Подільський та Солом’янський райони виявили бажання стати першими з упровадження комплексної послуги "сімейний патронат".

За даними Служби у правах дітей, сьогодні у Києві майже 100 тисяч дітей – соціальні сироти, при цьому 70 тисяч з них мають живих батьків.

"Така програма допоможе нам зменшити рівень інституалізації дітей, які потрапили в складні життєві обставини, залишилися без батьківського піклування. На даний час в інтернатах столиці перебуває 250 дітей. Позитивна динаміка влаштуванням дітей у сім’ї, що склалася останнім часом, дає можливість досягти протягом наступних років збільшення кількості влаштування дітей-сиріт у сім’ї до 93% ", – зазначив начальник Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації Микола Кулеба.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100