29.02.2012 16:15   |   Події
Автор: Анна Білоус

В Дніпродзержинську викрили підпільних цех з копчення риби

В Дніпродзержинську викрили підпільних цех з копчення риби

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Працівниками сектору Державної служби по боротьбі з економічними злочинами Заводського райвідділу міліції м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області була припинена діяльність підпільного цеху по копченню риби. Про це АМН повідомили у прес-службі МВС.

Коли оперативники разом із прокуратурою та іншими перевіряючими службами завітали до цеху, то у вказаному приміщенні на момент перевірки працювали троє людей, які офіційно ніде не були працевлаштовані, до того ж були відсутні документи на ведення господарської діяльності. Більше тони риби – сельді, мойви, хамси, лосося та інших сортів уже закопчені чекали на відправку у роздрібну торгівлю.

Майже щотижня підприємці здійснювали закупівлю мороженої риби у місті Дніпропетровську, перевозили її до Дніпродзержинська, де в подальшому розморожували її в антисанітарних умовах, на підлозі, після чого солили та у непристосованих приміщеннях здійснювали копчення, не додержуючись технології, яка відповідає ГОСТам України. Після копчення рибу фарбували харчовими домішками та пакували у картонні коробки для подальшої реалізації на стихійних ринках Дніпропетровщини.

Сам процес копчення проходив у непристосованих приміщеннях шляхом розпалу сміття з деревини, у непровітрюваних приміщеннях. Температура копчення не витримувалася, як наслідок створювалася недоброякісна продукція, яка загрожує життю людей. Скільки такої продукції вже встигли реалізувати спритники, мають визначити правоохоронні органи. Останню партію, вартістю приблизно 27 тисяч гривень, буде утилізовано.

Наразі стосовно зловмисників вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 172 "Грубе порушення законодавства про працю" Кримінального кодексу України. Окрім цього, на ділків чекають чисельні штрафи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100