29.02.2012 16:17   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Психологи боротимуться із дитячим суїцидом в Україні

Психологи боротимуться із дитячим суїцидом в Україні

КИЇВ. 29 лютого. АМН. В Україні незабаром стартуватиме проект під назвою "Психологічна безпека в шкільному середовищі", у рамках якого психологи проводитимуть роботу з батьками, вчителями та самими підлітками, спрямовану на зниження рівня самогубств у підлітковому віці. Про це на круглому столі розповіла психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук Вікторія Пономарьова.

"Ситуація у нашій країні із дитячими самогубствами є загрозливою. Тому варто вживати заходів. До нашого проекту будуть залучені найкращі психологи та психотерапевти університету імені Тараса Шевченка, Одеського університету, кризових та консультативних центрів. Проект буде реалізовано у два етапи: соціально-психологічна робота з батьками та соціально-психологічна профілактика в дитячо-підлітковому середовищі. Ми збираємося охопити 50 шкіл з різних районів Києва", - розповіла В. Пономарьова.

За словами організатора, місією проекту є попередження самодеструктивної поведінки у дитячо-підлітковій сфері шляхом створення безпечного соціально-психологічного середовища.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100